Відгуки про компанію Інтернет магазин alloil.com.ua
- Наталія Б.
- Олександр Ж.
- Михайло К.
- Натлия Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир Б.
- Михайло П.
- Артур М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую
Игорь- Олексій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв Масло моторне NISSAN 5W-40 5L. Швидко відправили, швидко зв'язались, гарна ціна, обслуговування на висоті. Але коли на сто почали заливати це масло, воно почало виливатись желеподібними згустками, і це в 0 градусів. Тож мастер попередив, що масло густіє, похоже на підробку, і в мороз може не завестись двигун. І дійсно в перший мороз -5, авто ледве заводиться, стартер крутить по секунд 10, це при новому аккумуляторі. Хоча тої зими при -15 на старому аккумуляторі заводилась за секунду. Тож хочу звернути увагу магазину, не купляйте більше у того поставщика, вам поставляють підробку.
Александр Ш.
